Poznaj nasze możliwości współpracyDla specjalistów

Jesteś specjalistą działającym w branży prozdrowotnej? Szukasz dodatkowych możliwości zarobkowych i reklamowych? Pragniesz się rozwijać? Dowiedz się, jakie możliwości współpracy przygotowaliśmy dla Ciebie.

Dowiedz się więcejDla gabinetów i firm

Prowadzisz gabinet fizjoterapeutyczny, dietetyczny, sklep zielarski, medyczny lub inny sklep czy gabinet? Szukasz produktów, które wzbogacą Twoją ofertę? Właśnie je znalazłeś! Poznaj naszą specjalną ofertę handlową przygotowaną dla firm i zacznij współpracę z nami już dziś.

Dowiedz się więcej

  Extrakt Sp. z o.o.
  Marszałkowska 58
  00-026 Warszawa
  Piotr Dzikowski

  +48 784 302 406

  E-mail: piotr.dzikowski@naturalcbdoil.eu

  Paweł Dzikowski

  +48 780 162 537

  E-mail: pawel.dzikowski@naturalcbdoil.eu

  Biuro

  E-mail: biuro@extraktzdrowia.com

  Formularz kontaktowy

  FAQ - najczęściej zadawane pytania

  Tak. Jednak suplementując kolagen jest bardzo trudno go przedawkować. Nadmiar kolagenu w organizmie może doprowadzić do bliznowacenia ran i narządów wewnętrznych.

  Niedobór kolagenu może prowadzić do wielu zaburzeń, miedzy innymi: do zmęczenia, trudności ze skupieniem i nauką.  Niedobór kolagenu bardzo odbija się na stanie naszej skóry (powstawania zmarszczek, suchości cery), chrząstek i tkanki łącznej.  Niebezpiecznym skutkiem niedoboru kolagenu jest też zmniejszanie ilości mazi stawowej. To zwiększa znaczne ryzyko powstawania urazów i kontuzji.

  Tak. Kolagen rybi to alergen często pomijany w diagnostyce. Uczulenie na kolagen rybi może być niebezpieczne, ponieważ występuje nie tylko w pokarmach, lecz także w produktach kosmetycznych.